20.12.
2019

HIIT

HIIT, je poměrně nový styl cvičení. Je skvělý pro redukci váhy bez úbytku svalové hmoty, podporuje kardiovaskulární systém a jeho kouzlo tkví ve střídání maximální a nízké intenzity. Pro tělo představuje daleko větší zátěž než běžné cvičení, skutečně funguje a je brzy vidět. Střídání intenzit je pro organismus šok, a tak začne spalovat tuky téměř ihned aniž by potřeboval dlouhý aerobní pohyb. A proto je tak efektivní.

22.10.
2018

Fitbox

Fitbox je jednou z nejmodernějších novinek v oblasti fitness. Jedná se o aerobní pohybovou aktivitu vhodnou pro ženy i muže každého věku, která se provádí za pomoci speciálních boxovacích totemů,je ideální aerobní cvičení pro redukci nadváhy. Pravidelný trénink pomáhá účinně tvarovat a zpevňovat postavu a navíc vás dostane do fyzické kondice a psychické pohody....

13.11.
2016

Funkční kruhový trénink

Všeobecně lze funkční kruhový trénink definovat jako komplexní cvičení, které do činnosti zapojuje maximální množství svalových skupin a to tak, aby byly co nejvíce napodobeny běžné denní aktivity člověka. Cvičí se s vlastní vahou, nebo pomůckami, kde se neklade tolik důraz na váhu, ale spíše na balanc, výdrž a dynamiku. Naše fitness se specializuje na všechny formy funkčního tréninku.

27.12.
2015

Dětská jóga

Pro děti je jóga hrou. Baví je, ale zároveň se učí, jak být sami sebou a přitom respektovat druhé.

27.12.
2015

Jumping

Podstatou Jumpingu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce.

21.12.
2015

Funkční trénink TRX, TRX

Co je TRX? TRX je nejžádanější fitness nářadí posledních let. Přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu.