Vybavení fitness

18.1.2016

Celé centrum je vybaveno stroji značky Panatta, která patří mezi světovou špičku ve fitness vybavení. Design, výroba a testování všech produktů probíhá v Itálii a důraz je kladen především na vysokou kvalitu a inovace.

Celé centrum je vybaveno stroji značky Panatta, která patří mezi světovou špičku ve fitness vybavení. Design, výroba a testování všech produktů probíhá v Itálii a důraz je kladen především na vysokou kvalitu a inovace. Fintess není vnímán jen jako pouhé cvičení, ale především jako životní styl. Panatta znamená emoce, úspěch, kvalitu života a také cit pro špičkový design. Vše je pak vyjádřeno pohybem. Nejen tím cvičebním, ale také přístupem k inovacím a životnímu protředí. Produkty Panatta se vyvíjí společně s jejich uživateli a jejich potřebami. 

Fitness je pro každého, je to životní styl který kombinuje rozvoj a udržení jak fyzické tak psychické kondice v každém věku. Pomůže žít a pracovat lépe. A také lepší vztah k vám samým a také ostatním.

Vyrobeno v Itálii, zkušenosti, perfektní spojení biomechaniky, technologie a vysoké kvality - to je DNA Panatty. 

V RFitness vám nabízíme tyto stroje značky Panatta: 

Kardio stroje: Linie Pininfarina Gold            

Pininfarina Gold je kompletní řada produktů představující nejdokonalejší podobu techniky Panatta Sport.  Chcete-li se odlišit od průměru je Pininfarina Gold přesně to co hledáte, protože kombinuje unikátní design s moderní technologií a funkčností. Nově řada disponuje velkým předsazeným LED displejem a ventilátorem.

Posilovací stroje: Linie Fit Evo                    

Je odpovědí na nároky všech luxusních sportovních center požadující exkluzivní vybavení s elegantním designem.Kompletní řada produktů, která představuje dokonalou podobu techniky Panatta. Stroje disponují nezávislými rameny, systémem dopomocí a  sbíhavou biomechanikou. Zátěž lze volit po 5 kg.

Multifunkční trénink: Inside                       

V novodobé historii fitness hraje funkční trénink významnou roli. Zařízení INSIDE je díky své konstrukci a variabilitě zcela revolučním strojem v oblasti funkčního tréninku. Stroj je vybaven dvěma variabilními kladkami a středovým panelem s kompletním příslušenstvím. Zařízení  umožňuje více než 300 cviků.